Movies
Ratings
624
ArmageddonRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
BewitchedRated ★ 4.0
Down with LoveRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Maid in ManhattanRated ★ 5.0
The Accidental HusbandRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Made of HonorRated ★ 4.5