Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Finest HoursRated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.5
A Perfect ManRated ★ 3.5