Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Late BlossomRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
TripleRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Hotel KingRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 1.0