Movies
Ratings
114
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0