Titles you rated
Golden CrossRated ★ 2.0
Goodbye SoloRated ★ 3.0- RNARated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 1.0
Trap of YouthRated ★ 2.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0- School 2Rated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 1.0
Who Are You?Rated ★ 2.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
BloodRated ★ 0.5
My Secret HotelRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
The King and IRated ★ 3.0
MRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0