Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0