Movies
Ratings
102
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 0.5
ArahanRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
Rush HourRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5