Movies
Ratings
453
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 2.5
The PianoRated ★ 3.5
Zu WarriorsRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 1.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
HulkRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 1.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5