Movies
Ratings
58
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0