Movies
Ratings
302
HancockRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0