Titles you rated
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0