Movies
Ratings
115
The Berlin FileRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 3.5