Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Princess Tutu: Kapital des KükensRated ★ 5.0
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
Kaleido StarRated ★ 4.5
Chrono CrusadeRated ★ 3.5
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5