Titles you rated
BlindnessRated ★ 4.0
An Empress and the WarriorsRated ★ 4.0
JarheadRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
DarkmanRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.5