Movies
Ratings
1312
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
TomboyRated ★ 4.5
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
Eternal SummerRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.5
76 DaysRated ★ 4.0
All in My FamilyRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5