Movies
Ratings
464
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Tokyo TowerRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 2.5