Movies
Ratings
540
OldboyRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.5- PapaRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
GORated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.5
xXxRated ★ 4.0