Movies
Ratings
259
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 1.5