Movies
Ratings
30
The Dark KnightRated ★ 3.5
Rain FallRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0