Titles you rated
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0