Titles you rated
PaddingtonRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0