Series
Ratings
20
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Loudest VoiceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0