Series
Ratings
147- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
MurderbotRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.0
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0