Movies
Ratings
551
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.5
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
LucyRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0