Movies
Ratings
1190
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Family TiesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 3.5- I Am HomeRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 2.0