Movies
Ratings
26
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0