Movies
Ratings
52
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 1.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0