Titles you rated
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
Glass GardenRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5