Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0