Titles you rated
BurntRated ★ 3.0
Cruel StateRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 4.0