Titles you rated
- Little WomenRated ★ 5.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.0- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 2.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.0
- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0