Movies
Ratings
153
Suicide SquadRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0