Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
Strike LoveRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Cheo Yong Season 2Rated ★ 1.5- Super RookieRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.5
TemptationRated ★ 1.0
Cheo YongRated ★ 0.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 2.5
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 2.5