Movies
Ratings
454
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 0.5
IdentityRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0