Series
Ratings
35
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5