Movies
Ratings
185
KnowingRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
StardustRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5