Titles you rated
Ip ManRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5