Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
Nothing SeriousRated ★ 1.0