Titles you rated
Frozen FeverRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 0.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5