Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5