Movies
Ratings
444
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Final PieceRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The School for Good and EvilRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0