Movies
Ratings
1038
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 3.0
AmazoniaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.5