Series
Ratings
69- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
WandaVisionRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0