Movies
Ratings
326
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 0.5
Home AloneRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Man on a LedgeRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0