Titles you rated
 Witch HuntRated ★ 4.0 Witch HuntRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Cheer Up!Rated ★ 3.5 Cheer Up!Rated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
 Likeable or NotRated ★ 3.5 Likeable or NotRated ★ 3.5
 Missing YouRated ★ 3.5 Missing YouRated ★ 3.5
 Coffee PrinceRated ★ 4.0 Coffee PrinceRated ★ 4.0
 Childless ComfortRated ★ 4.0 Childless ComfortRated ★ 4.0
 D-DayRated ★ 4.0 D-DayRated ★ 4.0
 Bubble GumRated ★ 3.5 Bubble GumRated ★ 3.5
 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
 Love & SecretRated ★ 3.5 Love & SecretRated ★ 3.5
 I Believe in LoveRated ★ 3.5 I Believe in LoveRated ★ 3.5
 Prince HoursRated ★ 1.5 Prince HoursRated ★ 1.5
 Be ArrogantRated ★ 2.0 Be ArrogantRated ★ 2.0
- Coffee HouseRated ★ 2.0