Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Love, In BetweenRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 3.5
A Little ChaosRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Bathory: Countess of BloodRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Far from HeavenRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
TessRated ★ 3.5
The Young VictoriaRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0