Series
Ratings
35
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 1.0
GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 1.0