Movies
Ratings
194
The Lives of OthersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 3.5