Titles you rated
Don't Tell PapaRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0