Series
Ratings
56
AdolescenceRated ★ 5.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 2.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 5.0